У нас величезний вибір однокімнатних квартир у Львові: зняти однокімнатну квартиру на тривалий термін взагалі не проблема.

Маємо варіанти на любий смак та гаманець. Старий фонд в центрі Львова , або новобудови в сучасних кварталах та ЖК. Супер ремонт або щось скромніше. Дивитися варіанти

У нас не тільки однокімнатні, є і двох і трьох і навіть чотирьох кімнатні квартири. До нас часто звертаються молодь, студенти, кажуть “Винайму однокімнатну квартиру”.

Досить часто люди хочуть “зняти однокімнатну квартиру недорого” або “зняти квартиру дешево”. І не хочуть розуміти, що у всього є своя ціна. Наприклад ціна 1 кімнатної квартири у Львові в принципі не може бути нижче ніж двісті долларів.

Все що вам пропонують нижче, це скорше за все шахрайство. Хіба кімнату можна вийняти для студентів до спілки по 100 долларів за ліжко.

Як здешевити оренду житла.

Якщо прийшла ідея “зніму квартиру у Львові”, можна подумати і здешевити оренду. Врахувати транспорт до роботи або навчання і таким чином взяти житло по тій самій ціни, але не витрачати час і гроші на щоденні поїздки в транспорті або на машині, бо це також гроші і нерви.

Рахуємо. Скільки часу треба на автобус, тролейбус, трамвай, маршрутку? На саму поїздку наприклад 30 хвилин, але зазвичай ніхто не рахує час, добігти до зупинки, зачекати відповідний транспорт.

Ось і виходить 10 хвилин до зупинки, 15 хвилин почекати, 30 хвилин доїхати, 10 хвилин добігти до місця. Це вже більше години витратили, а ще до дому стільки ж і в місяць набігає понад 50 годин в транспорті. При тому, що недовго чекали, а буває, що в автобус не вліз і треба ще 30 хвилин чекати наступний. Час це також гроші, просто рідко хто рахує час, як гроші, а треба було б.

Зняти 1 кімнатну квартиру у Львові довгостроково рекомендуємо через агенцію або маклера. Практично всі маклери працюють офіційно або як ФОП, тому, оплатив послуги маклера, ви можете розраховувати на безпечну угоду та збереження грошей при оренді на довгий термін.

Зняти однокімнатну квартиру у Львові на довго тривалий термін дуже просто, дивіться, обирайте, телефонуйте.

АН МАГНАТ

Вся нерухомість Львова

Агентство Нерухомості Магнат Львів

КОНТАКТИ

Телефон:

+38 (067) 680-97-60

e-mail

magnat-an@ukr.net

Адреса:

м. Львів, вул. Газова, 26

© Агенція нерухомості Magnat. Всі права захищено